Vinohrady vyzvou Chodov

15. 2. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Mužský A tým se v neděli od 18:30 střetne v pražském derby s Chodovem.

Základní část se řítí do cíle a Vinohradští budou usilovat o vylepšení své současné situace. Kromě duelu s Chodovem se ještě v předposledním kole utkají v důležitém utkání s Otrokovicemi a základní část zakončí domácím zápasem s Libercem. V obou dvou případech se jedná o konkurenty v boji o záchranu. Zápas s Chodovem tak bude pro svěřence Jana Pazdery dobrou prověrkou.

V prvním vzájemném měření sil Vinohrady skoro překvapily. V určitých pasážích zápasu svého soupeře přehrávaly, nakonec však stejně prohrály 5:7. Tři body v tomto zápase zaznamenal vinohradský kapitán Jan Svoboda, který bude mít znovu o motivaci postaráno. Na Jižním Městě totiž působil a zahrál si i se současným trenérem národního týmu Radimem Cepkem.

Přijďte naše hráče do vinohradské sokolovny podpořit. Připraven bude opět skvělý Bufet U Kníra, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. Zápas začíná v 18:30.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.