Tentokráte se na Chodov chystají ženy

19. 2. 2015

Ženy A

2 minuty čtení

V sobotu v 19 hodin vyzvou Ladies na domácí půdě výběr Chodova.

Základní část ženské extraligy spěje ke svému konci. Naše holky v sobotu večer čeká poslední domácí zápas. Ve 21. kole přivítají na půdě vinohradské sokolovny silný Chodov. V prvním měření sil Vinohrady nedokázaly zastavit velkou útočnou sílu týmu z Jižního Města a prohrály vysoko 1:15. O jedinou branku SKV se tehdy postarala Aneta Tvrzníková.
 
Nyní se Chodov nachází na třetí příčce s větším odstupem na druhé Vítkovice a také s velkým náskokem na čtvrté Bohemians. Svěřenkyně trenérky Michaely Marešové už tedy o třetí místo nepřijdou. Před nadcházejícím play off však budou chtít nabrat potřebné sebevědomí a určitě utkání nevypustí. Hráčky Vinohrad proto čeká extrémně těžký zápas.
 
V posledním zápase v Liberci tým Magdaleny Kotíkové vykázal slušnou útočnou sílu a vstřelil dokonce největší počet branek v letošní sezoně. Pět gólů ještě letos Sokol v žádném duelu nedal. Bohužel, když se to poprvé podařilo, naprosto selhala obrana. Po první vyrovnané třetině (1:1) Liberec začal do branky Vinohrad sázet jednu branku za druhou a nakonec zvítězil 11:5.
 
Přesto bylo ve hře SKV vidět zlepšení a doufejme, že před rozhodující částí sezony ještě holky naberou zkušenosti a v play down se poperou o záchranu. Pojďme je v tom společně podpořit!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.