Junioři bez bodu, ženy A poprvé vyhrály

16. 10. 2012

Klub

3 minuty čtení

V tradičním souhrnu vám přinášíme výsledky všech týmů, které o víkendu hrály.

Víkendové klání týmů SKV začali už v sobotu v 8:30 junioři A v hale VŠE na Třebešíně. Los jim pro tento turnaj připravil zřejmě nejtěžší možnou dvojici: Benešov a Kladno. V utkání s Benešovem se SKV prezentovalo tragickou první třetinou, kterou prohrálo 1:5. Na začátku druhé třetiny pak Benešov zvýšil až na 8:1, ale potom sokolové zabrali a dokázali snížit na 5:8. Bohužel ale nedokázali zápas dotáhnout k obratu, a tak prohráli 6:11. Druhé utkání s Kladnem bylo silně ovlivněno výroky rozhodčích. Za stavu 5:5 skórovalo Kladno, když mělo na hřišti osm hráčů a následující gól na 7:5 byl vstřelen z brankoviště. Sokolové se nedokázali psychicky srovnat a odevzdaně prohráli 5:12.
 
Ženy A měly v sobotu na programu zápasy proti rezervám extraligových týmů. Proti aktuálně třetímu týmu, Elite B, dokázaly po velmi dramatickém průběhu vybojovat těsné vítězství 2:1. Jednalo se o první zisk tří bodů z této sezóny. Proti rezervě Bohemky po neméně dramatickém utkání bohužel stejným poměrem prohrály. Ve svojí lize tedy drží devátou příčku s bilancí jedné výhry, jedné remízy a dvou proher a ziskem čtyř bodů.
 
Juniorky odehrály svůj turnaj v Příměřicích u Hradce Králové. Dramatickou bitvu s Dobruškou rozhodly ve svůj prospěch až 47 sekund před koncem, proti rezervě Bohemky (za kterou ovšem hrály dorostenky) uhrály snadné vítězství 7:2. Naše mladé naděje - mladší žáci - odehrály svůj turnaj až v neděli. Nejprve porazili Chodov B 5:1, následně však utrpěli vysokou porážku s Pantery.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy A:
TJ SKV - ELITE PRAHA B 2:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 1:2
 
Junioři A:
TJ SKV - SK Florbal Benešov 6:11
TJ SKV - FBC Kladno 5:12
 
Juniorky:
TJ SKV - FBC Dobruška 5:4
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 7:2
 
Mladší žáci:
TJ SKV - TJ JM Chodov B 5:1
TJ SKV - FbC Panthers 0:7
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 7:2
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.