Dorostenci na domácím hřišti

20. 2. 2015

Klub

3 minuty čtení

Jarní prázdniny jsou sice v plném proudu, to ovšem znamená oddech pouze pro ty nejmladší. Naopak dorostenci se představí na domácí půdě a o body budou v dalším kole nadstavby bojovat také juniorky.

V sobotu se na domácím hřišti představí dorostenci. Svěřenci trenéra Sigla se aktuálně pohybují na předposledním místě tabulky. V prvním zápase nastoupí proti střešovickému Tatranu, tedy proti týmu, který v letošním ročníku ještě neokusil hořkost porážky. A kdo ví, třeba právě naši kluci budou jejich prvními pokořiteli. Druhý zápas a druhé pražské derby, tentokrát s Black Angels. Ti jsou na osmé příčce, z čehož plyne větší vyrovnanost obou týmů. Pokud nemáte na sobotní odpoledne jiný plán, tak běžte SKV podpořit do domácí Rieger arény.
 
Na dálku budeme držet palce a fandit našim juniorkám, těm se v posledním kole nedařilo, a tak si určitě budou chtít spravit chuť. Za zápasy vyráží až do Kralup nad Vltavou. První zápas proti Plzni bude jistě vyrovnaný, věřme, že se šťastným koncem pro SKV. Naopak druhý zápas s Českou Lípou vyzněl při prvním střetnutí lépe pro naše děvčata. Nic se však nesmí podcenit neboť Lípa má po debaklu z posledního zápasu určitě co oplácet.
 
A nesmíme také opomenout partu Viktora Vondry. Benfika se během víkendu dvakrát představí na hřištích soupeřů, nejprve v sobotu se střetne s Chodovem, v neděli pak pojede až do Mladé Boleslavi, kde vyzve místní rezervu. Potvrdí kluci, že pod Vikim se neprohrává?
 

SOBOTA:

Muži B:
20:00 TJ JM Chodov B - TJ SKV (Chodov)
 
Dorostenci:
11:30 TJ SKV - Tatran Střešovice (Vinohrady)
14:30 TJ SKV - Black Angels (Vinohrady)
 

NEDĚLE:

Muži B:
10:00 Technology Florbal MB B - TJ SKV (MSH Mladá Boleslav)
 
Juniorky:
11:00 TJ SKV - FBC Plzeň (Kralupy nad Vltavou)
15:30 TJ SKV - FBC Česká Lípa (Kralupy nad Vltavou)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.