Ženy zakončí základní část duelem s Elite

26. 2. 2015

Klub

3 minuty čtení

Ženský A tým vyhlíží poslední zápas základní části, který se uskuteční již tuto sobotu na pražské Děkance. Napilno budou mít i ostatní kategorie SKV.

Vinohradská děvčata už jsou odsouzena k poslednímu místu po základní části a znají také svého soupeře v play down. Bude jím Elite Praha. S Elite se však utkají již tuto sobotu v posledním zápase základní části a čeká je tak minimálně pět zápasů se stejným soupeřem za sebou. První duel vyhrálo Elite v poměru 6:2, kdy SKV nechytlo tempo soupeře a muselo dohánět ztrátu 3:0 po první třetině, což se nakonec nepovedlo. Zápas se odehraje v sobotu od 18:15 v hale na Děkance.
 
Mimo žen A hrají i ženy B a C. Béčko bude hrát až v neděli, C tým v sobotu. Hráčky céčka odcestují ke svým zápasům až do Benešova, kde se od 9:10 respektive 11:30 utkají s Bohemians C a domácím Benešovem. Béčko bude taky cestovat, ale čeká je o dost kratší cesta. Hrají v Kunraticích ve 13:50 s Wizards a v 16:10 s Děkankou.
 
Sobotní cestování čeká také na muže C. Parta kolem Ondřeje Kadaníka jede do Berouna, kde změří síly se Sokolem Benátky a s céčkem Chodova. Zápasy začínají v 9:30 a 12:30.
 
Junioři zatím letos nedokazují své kvality a hrají střed druholigové tabulky. Drží se na pátém místě. V sobotu mají zápasy s celky z nižších pater tabulky a jsou tedy favority. První zápas hrají od deseti hodin s B týmem Tatranu, druhý zápas ve 14:30 s týmem Kobylis. Obě střetnutí budou hrát na pražské Děkance.
 
Poslední tým, který nastoupí o víkendu, jsou starší žáci. I tento tým bude cestovat, a to do Neratovic, kde se v rámci šestého koše utká ve skupině s celkem Říčan a céčkem Bohemky. Podle výsledků ve skupině pak ještě starší žáci odehrají zápas o umístění.
 

SOBOTA:

Ženy A:
18:15 Elite Praha – TJ SKV (Děkanka)
 
Junioři:
10:00 TJ SKV – Tatran Střešovice B (Děkanka)
14:30 TJ SKV – Viking group TJ Sokol Kobylisy (Děkanka)
 
Muži C:
9:30 TJ SKV – Sokol Benátky (Beroun)
12:30 TJ SKV – TJ JM FAT PIPE Chodov C (Beroun)
 
Ženy C:
9:10 TJ SKV – FbŠ Bohemians C (Benešov)
11:30 TJ SKV – SK Florbal Benešov (Benešov)
 
Starší žáci:
9:40 TJ SKV – FBS Říčany (Neratovice)
11:00 TJ SKV – FbŠ Bohemians Praha 4 zelení C (Neratovice)
+zápas o umístění
 

NEDĚLE:

Ženy B:
13:50 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (Kunratice)
16:10 TJ SKV – Děkanka SK Praha 4 (Kunratice)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.