Na Vinohrady přijede Liberec

26. 2. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Muži uzavřou základní část domácím duelem s Libercem. Utkání se uskuteční v sobotu od 18:30 ve vinohradské sokolovně.

Svěřenci kouče Jana Pazdery prohráli minulý týden v Otrokovicích a v základní části tedy s jistotou obsadí poslední příčku. V nadcházejícím play down je tedy čeká jeden z dvojice Pardubice - Ostrava. Ještě než se však Vinohradští pustí do boje o záchranu, čeká na ně závěrečný zápas. V rámci 22. kola vyzvou na domácí půdě Liberec.

Severočeši se nacházejí pouze o jednu příčku před Sokolem, přesto první utkání ovládli jednoznačně. Před televizními kamerami vyhráli v 5. kole 11:4. Vinohrady nemají s Libercem zrovna dobrou bilanci. V extralize s ním třikrát prohráli a vždy to bylo o šest a více branek. Je na čase smolnou sérii prolomit.
 
Utkání vypukne v sobotu v 18:30. Připraven bude jako vždy skvělý Bufet U Kníra, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. Držitelé SKV Passu mají vstup na utkání zdarma! Přijďte naše hochy v posledním zápase před nadcházejícím play down podpořit. SKV = Společně K Vítězství!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.