Junioři dvakrát vítězní! Ženské béčko udělalo krok k záchraně

2. 3. 2015

Klub

3 minuty čtení

Vinohradský florbal zaznamenal o víkendu několik úspěchů.

Tak především se dařilo juniorům. Svěřenci Martina Hovořáka nejprve přetlačili béčko Tatranu a pak deklasovali Kobylisy 10:1. Přestože byla sestava juniorů poznamenaná několika absencemi, na výsledcích se to neprojevilo a tým odchází z víkendu s plným bodovým ziskem.
 
Úspěšné byly i ženské rezervní týmy. Béčko učinilo krok k záchraně, vybojovalo čtyři body a čtyři zápasy před koncem je v dobré výchozí pozici pro to, aby udrželo příslušnost ve druhé lize. Céčko si připsalo jednu výhru a jednu prohru.
 
Víkendový turnaj se naopak nevyvedl mužskému céčku. „Céčkaři“ odjížděli do Berouna s nadějí na bodový zisk, zpátky do Prahy si ale žádné body nepřivezli a situace v tabulce se tak pro ně velmi zkomplikovala. Muži C spadli až na předposlední sestupové místo v tabulce regionální ligy, na čtvrtou příčku však ztrácejí paradoxně jen čtyři body a nic tak rozhodně není ztracené.
 
Posledním týmem, který o uplynulém víkendu zasáhl do hry, byli starší žáci. Tým Libora Pokorného ve skupině obsadil druhou příčku, což mu zajistilo setrvání ve stejném koši. V zápase o konečné třetí místo na turnaji pak kluci prohráli s déčkem Sparty. Nutno dodat, že starší žáci byli vzhledem k jarním prázdninám v oslabené sestavě.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - Sokol Benátky 6:13
TJ SKV - TJ JM Chodov C 4:11
 
Ženy B:
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 3:1
TJ SKV - Děkanka SK Praha 4 1:1
 
Ženy C:
TJ SKV - FbŠ Bohemians C 4:5
TJ SKV - SK Florbal Benešov 3:1
 
Junioři:
TJ SKV - Tatran Střešovice B 4:3
TJ SKV - Viking TJ Sokol Kobylisy 10:1
 
Starší žáci:
TJ SKV - FBC Říčany 5:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 C 3:6
TJ SKV - AC Sparta Praha D 6:8
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.