Play down začíná. Držme se!

3. 3. 2015

Klub

2 minuty čtení

Pro vinohradský florbalový klub začíná klíčová část sezony. Oba dva elitní týmy budou usilovat o udržení v nejvyšších soutěžích.

Jedna část sezony končí, druhá právě začíná. Mužský i ženský A tým odehrály o víkendu poslední zápas základní část a vše už teď směřuje k nadcházejícímu boji o záchranu. Jako první do play down vstoupí muži. Svěřenci kouče Jana Pazdery se v 1. kole utkají s Pardubicemi a první zápas na půdě svého soupeře sehrají v sobotu. Ženské áčko má o něco delší čas na přípravu. Úvodní duel série s Elite odehraje až 14. března.
 
Naše internetové stránky vás budou o všem důležitém informovat. V nadcházejících dnech se zde dočtete, jaká jsou pravidla pro udržení a jak funguje systém play down. Nahlédneme také do historie a ověříme si, že SKV umí v play down uspět. A v neposlední řadě přineseme rozhovor s koučem mužů Janem Pazderou. Informace o zápasech, výsledky a ohlasy jsou samozřejmostí.
 
Klíčem k úspěchu v každém kolektivním sportu je soudržnost. I náš klub se nyní semkne a společně s vámi, fanoušky, budeme věřit v úspěšné zakončení letošní sezony. Mít oba dva elitní týmy v extralize je totiž čest. A Sokol, chlouba české a československé historie, do nejvyšších pater patří. 
 
Proto vyhlašujeme heslo: „Držme se“ a doufáme, že jej zvládneme společně proměnit na „Udržme se“!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.