Vinohradští vstupují do play down

7. 3. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Muži se o víkendu dvakrát střetnou s celkem Pardubic. Utkání na půdě soupeře začínají v sobotu i v neděli shodně od 18 hodin.

Vinohrady zahajují svůj boj o setrvání v nejvyšší soutěži. Úvodní dvě utkání 1. kola play down se odehrají ve sportovní hale Dašická v Pardubicích. Jako favorit do celé série vstupují právě Východočeši, kteří se až do posledního kola prali o postup do vyřazovací části. Svěřencům Martina Czeczinkara to však nakonec o kousek nevyšlo.

V boji o záchranu jsou tak Pardubičtí největším adeptem na udržení. Po základní části se ale všechny předpoklady mažou. Na druhé straně hřiště budou navíc stát odhodlaní hoši z Vinohrad, kteří jsou na hru svého soupeře jistě dobře připraveni a neradi by opakovali chyby z předešlých vzájemných zápasů, kdy především neuhlídali hlavního tahouna týmu Martina Zozuláka.

„V prvním vzájemném utkání nás Pardubice jednoznačně přehrávaly a nám vyšlo jen pár brejků, proto ten zápas nevypadal výsledkově tak hrozivě. To se nedá říct o druhém zápase, který se hrál u nás doma. Pardubice si z něj udělaly exhibici a Martin Zozulák nás rozebíral snad v každém střídání. Nečeká nás nic lehkého, ale určitě se nevzdáváme,“ hlásí před úvodním duelem Jan Pazdera, kouč Vinohrad.

Sokolové, držme se!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.