Víkendové menu: Poslední turnaj dorostenců v sezoně

6. 3. 2015

Klub

3 minuty čtení

O víkendu nastoupí do bojů kromě elitního týmu mužů ještě čtyři další celky.

Oba dva víkendové dny se představí muži B. V sobotu vyzvou ve 14 hodin v domácí aréně nepříjemný tým Wizards, který by se v případě výhry na SKV dotáhl. SKV totiž hájí druhé místo v divizi, a bude tomu tak i v neděli, kdy se postaví proti rezervnímu týmu prvoligového Kladna.
 
Jako první se představí dorostenci v hale na Barrandově. Tým trenéra Jonáše Sigla musí vyhrát oba zápasy a navíc doufat, že ORKA, která je o příčku před nimi, nebude ve svých následujících zápasech úspěšná. ORKA má navíc oproti SKV dokonce čtyři zápasy k dobru. První utkání sehrají dorostenci s týmem z Mladé Boleslavi, který je vždy nevyzpytatelným soupeřem, protože soupeři nikdy neví, v jak silné přijede sestavě. Druhým soupeřem jim bude tým Vos, které jsou na posledním místě, tudíž se očekává jedině výhra.
 
V sobotu nastoupí i muži D, kteří se drží na velmi dobrém čtvrtém místě v tabulce své ligy. Nastoupí proti týmu Břevnova, který okupuje druhou příčku, a proti Ruzyni, která se nachází o příčku za nimi, a bude se tak jednat o přímý souboj o čtvrtou pozici.
 
V neděli se až v Domažlicích představí tým juniorek. Nastoupí proti Bivojkám z Litvínova a proti celku z Plzně, který dobře znají už ze své základní skupiny.
 

SOBOTA:

Muži B:
14:00 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 (Vinohrady)
 
Muži D:
13:50 TJ SKV - FT Sokol Břevnov B (SH Neveklov)
17:20 TJ SKV - Noxa Ruzyně (SH Neveklov)
 
Dorostenci:
11:30 TJ SKV - Technology Florbal MB (X3M Arena Barrandov)
16:00 TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha (X3M Arena Barrandov)
 

NEDĚLE:

Muži B:
14:00 TJ SKV - FBC Kladno B (Vinohrady)
 
Juniorky:
14:30 TJ SKV - SK Bivojky Litvínov (Jiskra Domažlice)
17:00 TJ SKV - FBC Plzeň (Jiskra Domažlice)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.