Na play down zadarmo!

10. 3. 2015

Klub

2 minuty čtení

Přijďte podpořit naše týmy v boji o záchranu!

Už tento víkend se boj o udržení přesune také do vinohradské Rieger arény. Jako poděkování všem fanouškům se pro play down vracíme k naší praxi z předchozích let - na všechny zápasy play down, a to jak mužské, tak ženské extraligy, bude vstupné pouze dobrovolné!

V sobotu i v neděli budou naši muži usilovat o další výhry proti Pardubicím. Série se do Prahy přesouvá za vyrovnaného stavu 1:1. V oba dva dny se začíná v 17:30. Přijďte tedy naše hochy v důležitých duelech podpořit. A těšit se můžete nejen na sokolské derby a souboje na hřišti, ale také na maskota vinohradského florbalu pana Kníra, na vynikající bufet a na vzájemné utkání mládežnických celků.

O týden později bude na Vinohradech k vidění pro změnu ženský florbal. Do Rieger arény se v tomto případě přesune souboj mezi SKV a Elite. Věřme tedy, že se oběma týmům bude na domácí půdě dařit a že jak muži, tak ženy nakročí k záchraně. Držme se!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.