Sokol čekají loňští extraligisté

18. 10. 2012

Muži A

1 minuta čtení

Vinohrady se utkají v rámci šestého kola s Pardubicemi.

Po třech domácích zápasech v řadě čeká Vinohrady druhý letošní výjezd. A ne ledajaký. Hráči Vinohrad se vydají do Pardubic, které se nacházejí na druhém místě a z pěti zápasů mají, stejně jako Vinohrady a Litvínov, čtyři výhry.

Pardubice sestoupily po třech sezonách do první ligy a jejich ambice na návrat zpět mezi elitu jsou zřejmé. Vinohrady tedy v Pardubicích nečeká nic lehkého. Zajímavostí je, že Východočeši mají velmi mladý tým a více než polovina mužstva nepřekonala hranici dvaceti let.

Vinohradům se zatím výsledkově v letošní sezoně celkem daří, jedinou porážku zaznamenali v Litvínově, který v současné době vévodí ligové tabulce. Dá se tedy očekávat velmi vyrovnané utkání. Zápas začíná v sobotu, ve pardubické sportovní hale Dašická od 18:00.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.