Dorostenci i juniorky bojovali o body i přes nepříznivé okolnosti

10. 3. 2015

Klub

2 minuty čtení

Kromě A týmu mužů, kteří zachraňovali extraligu v Pardubicích, se o víkendu vstříc soupeřům vydali jen tři další formace SKV.

Dorostenci si zahráli v pražské hale Barrandov, juniorky si udělaly výlet do Domažlic a muži D vyrazili do Neveklova.

Nejmladší hrající tým, dorostenci, si při svých kláních poradili s mladoboleslavskými Technology, v druhém zápase ale těsně nestačili na pražské Vosy. „První zápas jsme vyhráli celkem zaslouženě, když soupeř nevyužil toho, že jsme měli k dispozici pouze 8 hráčů do pole. V druhém zápase naši hráči soupeře podcenili a navíc udělali ze soupeřova „kluka v bráně“ brankáře, když z 51 střel dali pouze 3 góly,“ shrnul turnaj trenér dorostenců, Jonáš Sigl.

Juniorky, které za svými soupeřkami musely vážit delší cestu, v Domažlicích nejprve těsně podlehly Bivojkám z Litvínova, a potom s rozdílem dvou branek i plzeňskému FBC. „Přestože jsme se potýkali s nedostatkem hráček, tak jsme chtěli diktovat tempo hry my. V obou dvou zápasech však nastaly výpadky, během nichž nám soupeř nasázel branky v rychlém sledu. Některé hráčky ale podaly velmi solidní výkon,“ postěžoval si na nedostatek hráček i trenér juniorského dívčího týmu, Gusta Ondrejčík.

Posledním týmem, který zasáhl do víkendu, byli muži D. Ti si v Neveklově vedli velmi dobře a ze dvou utkání vytěžili maximum bodů. Za oběť jim jako první padl tým Sokola Břevnov, v druhém zápase si vinohradský brankář připsal nulu, zatímco střelci hned čtyřmi góly počastovali svého soupeře, Noxu Ruzyně.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

DOROSTENCI:
TJ SKV x Technology Florbal MB 7:3
TJ SKV x FBK Fat Pipe Vosy Praha 3:4

JUNIORKY:
TJ SKV x SK Bivojky Litvínov 2:3
TJ SKV x FBC Plzeň 2:4

MUŽI D:
TJ SKV x FT Sokol Břevnov B 6:3
TJ SKV x Noxa Ruzyně 4:0

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.