Muži budou o záchranu bojovat doma, ženy na Třebešíně

13. 3. 2015

Klub

2 minuty čtení

Série play down se rozjíždějí naplno! Kromě mužů, kteří se na domácí půdě střetnou s Pardubicemi, do hry o přežití vstoupí také ženy.

V Rieger aréně bude k vidění derby Sokolů! Domácí Vinohrady vyzvou v rámci 1. kola play down Pardubice. Svěřenci kouče Jana Pazdery si přivezli z východu Čech slušné skóre 1:1 a na domácí půdě boudou usilovat o další body. Pomozte jim v tom a přijďte naše hochy podpořit.

Utkání se hrají v sobotu i v neděli vždy od 17:30. Tradičně bude otevřen bufet, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. Těšit se můžete také na přátelské zápasy mládežnických výběrů nebo na maskota vinohradského florbalu pana Kníra. Rovněž náš fanshop bude na místě, tentokrát se zlevněným sortimentem!

Pro fajnšmekry a velké fanoušky SKV máme navíc dobrou zprávu. Kromě mužského A týmu můžete zhlédnout také ten ženský, který rozjíždí boj o záchranu proti Elite! Úvodní zápasy 1. kola play down se totiž uskuteční ve sportovní hale VŠE na Třebešíně, která se nachází nedaleko od vinohradské arény. V sobotu duel začíná v 19 hodin, v neděli ve 14:30. Držme se!

3. a 4. utkání play down extraligy mužů:

14. 3., 17:30 TJ SKV - Sokol Pardubice (Vinohrady)
15. 3., 17:30 TJ SKV - Sokol Pardubice (Vinohrady)

1. a 2. utkání play down extraligy žen:

14. 3., 19:00 Elite Praha - TJ SKV (Třebešín)
15. 3., 14:30 Elite Praha - TJ SKV (Třebešín)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.