O víkendu nejen play down

13. 3. 2015

Klub

2 minuty čtení

Kromě elitních celků se o víkendu představí dalších šest kategorií.

V sobotu se v barandovské X3M aréně představí mužské céčko. Na to čekají dva těžké zápasy se soupeři z horní poloviny tabulky. Zvlášť zajímavý bude střet se Spartou, v tomto utkání půjde o důležité body, které budou rozhodovat o případném sestupu.
 
Ženské béčko si na zápasy počká až do neděle, odehraje je na Děkance. Ženy se musejí připravit na dva naprosto rozdílné zápasy. Nejprve soupeř, který figuruje téměř na čele soutěž, a poté celek z konce tabulky. Doufejme, že si děvčata s tímto nelehkým úkolem poradí. Až do Kralup nad Vltavou se vypraví ženské céčko. Na děvčata čekají soupeřky, které jsou v tabulce nad nimi.
 
Junioři jsou v naprosto opačné situaci. Jak Tatran, tak Orka jsou na tom hůře než oni, to ovšem neznamená, že si SKV může dovolit zápasy podcenit, právě naopak. Junioři si musejí dát pozor, nedopustit žádné komplikace, vyvarovat se chyb a dojít si v pohodě a v klidu pro dvě výhry.
 
Juniorkám v posledních zápasech chybělo pověstné štěstíčko. Prohry o jednu nebo dvě branky opravdu mrzely. Proto doufejme že se děvčata z těchto proher oklepou a o tomto víkendu prolomí smůlu a do Prahy přijedou ve vítězné náladě.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.