Hráči nepracovali jako tým, zhodnotil výkony juniorů Hovořák

19. 3. 2015

Junioři

3 minuty čtení

Junioři mají za sebou další dva zápasy, tentokráte však nebodovali a v tabulce zůstávají na páté příčce.

O hodnocení se s námi podělil kouč juniorského výběru Martin Hovořák, který ale chyběl na lavičce kvůli kolizi se zápasem mužského A týmu. „Juniory čekali nevyzpytatelní soupeři. Chtěl bych tímto především poděkovat Martinu Rosovi za výpomoc na lavičce ve funkci trenéra. Hráči totiž měli ztíženou úlohu tím, že na lavičce chyběl hlavní trenér, byli ale během tréninků na tuto variantu dopředu připravováni tak, aby ji zvládli co nejlépe. To se bohužel nepovedlo,“ řekl na úvod Hovořák.
 
SKV vs. Tatran 1:2
 
V posledním vzájemném utkání Vinohradští Tatran zdolali gólem v poslední vteřině utkání. Podobný úspěch se jim zopakovat nepodařilo. "Hráči vstoupili do utkání dle představ, hra byla dlouho vyrovnaná. Bohužel druhou třetinu tým nezvládl především po psychické stránce, a rozhodla tak o konečném výsledku utkání. Hráči nesplnili pokyny nastavené před zápasem a psychicky nezvládli podat týmový výkon. Je to dlouhodobá slabá stránka týmu, bohužel sebereflexe některých brání v dalším posunu kupředu v této oblasti," popsal Hovořák výkon svých svěřenců.
 
SKV vs. ORKA 2:3
 
Sokol nebodoval ani ve svém druhém utkání a opět prohrál o gól. "Hráči měli jasný úkol odnést si z tohoto zápasu tři body za vítězství. Bohužel se projevila slabá psychická odolnost a negativní charakterové vlastnosti některých jedinců a kvůli individualismu namísto týmového výkonu přišla prohra se soupeřem, který se pohybuje u dna tabulky soutěže, ale ke konci sezony se herně i výsledkově zvedá," shrnul druhé utkání kouč juniorského celku.
 
„Celkově zápasy nelze obsáhleji hodnotit, hráči pouze ukázali, že zatím neví, jak se má hrát kolektivní sport,“ dodal na závěr Hovořák. Vinohrady zůstávají na pátém místě 2. ligy. Do konce sezony zbývá odehrát poslední dva duely.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.