Víkendové menu: Muži C o záchranu, junioři uzavřou sezonu

28. 3. 2015

Klub

2 minuty čtení

Junioří mají šanci na vylepšení reputace, nastupují i další kategorie SKV.

V sobotu mají šanci na reparát junioři. Minulý turnaj se jim vůbec nevyvedl a neodnesli si z něj ani bod. Od deseti hodin hrají na Děkance s celkem Kobylis a od jedné odpoledne s Vosami. Oba celky se v tabulce nacházejí pod vinohradským týmem a junioři jsou tedy favoritem.
 
Sobotní měření sil nemine ani ženy C. Na své zápasy však budou muset vycestovat až do Benešova, kde od 10:10 změří síly s Kralupami nad Vltavou a od 13:40 s již tradičním soupeřem tohoto víkendu Sokolem Kobylisy.
 
Do víkednových bojů se zapojí také mladší žáci. Jejich A tým, který hraje ve třetím koši, se vrhne na své soupeře již v sobotu v hale BIOS Kladno, kde narazí na celky FBC Kladno modří a Bohemians, B tým bude moci ještě den odpočinout a nastoupí až v neděli v domácí Rieger aréně proti Orce Čelákovice B a Elite Praha.
 
Sobotní nálož zápasů čeká také na mladší žákyně, které srdnatě válčí v soutěži hrané systémem 3+1.V 9:40 hrají v dorostovém sálu Rieger areny s Novým Strašecím, od 12:20 pak s Chodovem.
 
V neděli budou o body v nafukovací hale v Kobylisích bojovat muži C. V 9:30 tam změří své síly s posledním celkem ligy IBK Tajula, od 14:00 s domácí B týmem. Céčkařům jde o hodně. V posledních čtyřech zápasech musí napravit nepovedou druhou část sezony.
 
Pomoci jim v tom má nový lídr a hrající kouč, kterým se stal Jonáš Sigl. Sestaví Sigi na neděli vítězný tým? Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči. Držme se!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.