Dobře rozehraná série se stěhuje na Vinohrady

2. 4. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Muži se v sobotu od 20:30 a v neděli od 18:00 střetnou na domácí půdě s Libercem. Sérii 2. kola play down na severu Čech rozehráli velmi slušně.

Sokolům se podařilo vydolovat z úvodních zápasů dvě výhry a vstup do série se tak nad očekávání vydařil. Svěřenci Jana Pazdery pokaždé vyhráli o čtyři góly a předvedli statečný a srdnatý výkon, kterému nechyběla úspěšná střelba.

Série se teď přesouvá do vinohradské Rieger arény, kde budou Vinohradští usilovat o prolomení smůly. V rámci play down totiž ještě letos na domácí půdě nezvítězili. V sérii s Pardubicemi oba dva duely na vlastním hřišti prohráli, byť vždy jen těsně o gól.

Vinohradští však jistě nebudou tímto faktem svázáni, náskok z prvních dvou zápasů jim naopak pomůže vnést klid do hry. Věřme tedy, že se podaří nepříznivou bilanci z domácí půdy prolomit a že kluci opět trochu pokročí k cíli, kterým je záchrana v extralize. Pojďme je v tom svými hlasivkami podpořit.

Připraven bude jako vždy vynikající Bufet U Kníra, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. Přijďte naše hochy v jejich snažení popohnat vpřed. Bude to stát za to. Držme se!

Program 3. a 4. utkání 2. kola play down:

Sobota 4. 4., 20:30 TJ SKV - FBC Liberec (Vinohrady)
Neděle 5. 4., 18:00 TJ SKV - FBC Liberec (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.