Ženy B čeká poslední turnaj

9. 4. 2015

Klub

2 minuty čtení

Letošní sezona se pomalu chýlí ke konci, a tak ani Vinohradští nebudou zahálet a vrhnou se do svých bojů. Konkrétně nastoupí týmy žen B, starších žáků a elévů.

Ženám B se letošní sezona příliš nepovedla, a proto musejí svěřenkyně Pavla Doubka do posledního kola bojovat o záchranu. V dosavadních 18 zápasech vybojovaly jen 16 bodů a v tabulce jsou na nelichotivém devátém místě. V sobotu je čeká poslední turnaj, který se bude konat na Jižním Městě. Zde se od 13:50 utkají s B týmem Elite, který drží třetí místo, a s Cirkusem, který je pouhou příčku před vinohradskými děvčaty.

Starší žáci se v zápasech pátého koše o postup poperou s Bohemians C a s Kunraticemi, které budou celý turnaj pořádat ve své domácí hale. Zápasy se budou konat v 9:40, respektive ve 12:20. O osudu týmu starších žáků pak ještě rozhodne nadstavbový zápas.

Předposlední turnaj čeká na kategorii elévů. Těm se v tomto roce daří a válčí v pěkném druhém koši. Další kolo jejich bojů se odehraje také tuto sobotu v Čakovicích. Od 11:00 se zde utkají s týmem Vos, od 12:20 pak s Florbalovou akademií Mladá Boleslav. Stejně jako starší žáky je pak následně čeká ještě zápas o umístění.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.