Ženské áčko narazí v baráži na Panthers

12. 4. 2015

Ženy A

2 minuty čtení

Ženy se v baráži o účast v příštím extraligovém ročníku střetnou s FbC Panthers.

Vinohrady už znají svého soupeře pro boj o záchranu! Stane se jím nejlepší tým 1. ligy - FbC Panthers. Tým z Radlic ovládl základní část druhé nejvyšší soutěže a svou nadvládu potvrdil také v play off. Nejprve vyřadil Litvínov a v dalším kole si poradil i s Jaroměří, přestože jednou klopýtl.

Baráž začne na vinohradské půdě už příští týden. Den po Superfinále, tedy v neděli 19. dubna, se oba týmy střetnou v Riegrových sadech a odstartují tak boj o extraligu. Následné dva zápasy se uskuteční o týden později na půdě soupeře. Série se hraje oproti play down pouze na tři vítězné zápasy.

Na svého barážového soupeře stále čekají naši muži, kteří poslali Liberec do 1. ligy a nyní si musí uhájit svou příslušnost v extralize s poraženým finalistou druhé nejvyšší soutěže. Rozhodne se ve středu, kdy se Litvínov utká s pražským Startem v rozhodujícím pátém střetnutí. Baráž mužů bude také odstartována už příští neděli na Vinohradech.

Držme se!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.