Ženy B hrozbu sestupu neodvrátily

13. 4. 2015

Klub

3 minuty čtení

Ženské béčko o víkendu prohrálo oba své poslední zápasy v letošní sezoně a po ročním působení ve 2. lize se vrací opět o soutěž níž.

Ženský B tým šel do posledního hracího víkendu v nelehké pozici, ale svěřenkyně Pavla Doubka měly stále naději na záchranu. Jenže Athletics, konkurentky v boji o udržení, zvládly oba dva své zápasy a postavily Vinohrady před ještě těžší úkol.
 
SKV však stále mělo vše ve svých rukách. Jenže Vinohrady se nepopasovaly se svým prvním soupeřem úspěšně. Rezerva Elite činila sokolkám velké potíže. Všechny útočné pokusy Vinohrad totiž zmařila brankářka z A týmu Gécová. A protože ji SKV v zápase nepřekonalo ani jednou, padlo 0:2.
 
O sestupu tak bylo rozhodnuto už před druhým zápasem. I ten béčko prohrálo, tentokráte 3:4 s Cirkusem a po roce se vrací o soutěž níž. Sezonu zakončilo na předposledním místě 2. ligy se čtyřbodovou ztrátou na devátou příčku, která zaručovala záchranu.
 
Starší žáci neodehráli špatný turnaj. V základní skupině si připsali jednu výhru a jednu remízu a jen díky horšímu skóre nebojovali o postup do vyššího koše. Nakonec se tak utkali jen o třetí příčku s Mladou Boleslaví a souboj o umístění zvládli na výbornou. Svého soka porazili 7:4 a vybojovali tak bronzovou pozici!
 
O třetí příčku bojovali na svém turnaji také elévové. Ti v základní skupině jeden zápas vyhráli a jeden prohráli, v boji o umístění však nebyli tak úspěšní jako jejich starší kolegové a po prohře 1:5 s Čelákovicemi obsadili čtvrtou příčku.
 

Víkendové výsledky:

Ženy B:
TJ SKV - Elite Praha B 0:2
TJ SKV - Cirkus Praha 3:4
 
Starší žáci:
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení C 4:2
TJ SKV - FBC Start98 Kunratice 2:2
TJ SKV - Technology Florbal MB B 7:4
 
Elévové:
TJ SKV - Vosy Praha 2:10
TJ SKV - Florbalová akademia MB 6:5
TJ SKV - TEMPISH Orka Čelákovice 1:5
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.