Vinohrady pokračují v sérii venkovních zápasů

25. 10. 2012

Klub

3 minuty čtení

Po tříbodovém výletě do Pardubic čeká mužské áčko další výjezd k venkovnímu zápasu. Tentokrát se Sokol utká s hrochy ze Žďáru nad Sázavou.

Čtyři zápasy za sebou Vinohrady nepoznaly hořkost porážky. Postupně porazily Českou Lípu, Znojmo, Pelhřimov a v posledním kole také Pardubice. Tato vítězství katapultovala SKV na druhé místo v tabulce. První je Litvínov, tedy jediný přemožitel Vinohrad v letošní sezoně, avšak jen o skóre.
 
V dalším kole čeká Vinohrady Žďár nad Sázavou. Hroši se nacházejí na posledním místě tabulky a v letošní sezoně ještě čekají na první body. Ani to však nesmí být před vzájemným střetnutím pro vinohradské hráče útěchou. „Cílem je jednoznačně výhra, ale nesmíme soupeře podcenit. I když Žďár zatím nemá ani bod, neznamená to, že máme jisté vítězství,“ zvedá varovný prst Bolek Kytka, obránce Vinohrad.
 
Hra Vinohrad začíná mít vzestupnou tendenci. Aby tomu tak bylo i nyní, musí sokolové splnit několik věcí. „Chceme stále zůstat u naší hry, tedy co nejvíce kombinovat s balonkem na čepeli a být důrazní v osobních soubojích,“ vyjmenovává Kytka klíčové činnosti potřebné k úspěchu.
 
Vinohrady míří ke svému druhému venkovnímu zápasu za sebou, příští týden je ještě čeká třetí v řadě. „Je sice fakt, že teď hrajeme častěji venku, ale nemyslím si, že by to nějak vadilo,“ odmítá Kytka, že by tato skutečnost měla na tým větší vliv. Vinohrady změří síly se Žďárem v neděli od 14 hodin. Jako vždy budete mít možnost sledovat textový online přenos, kteří připraví místní pořadatelé.
 
Kromě mužského áčka vyrazí do boje i déčko, které se v pražské soutěži bude snažit přidat ke stávajícím čtyřem bodům nějaké další. Naopak o své první body do tabulky budou bojovat v rámci šestého a sedmého kola první ligy dorostenci. Nebudou to mít jednoduché, čekají je první Bohemians a druhý SSK Future.
 

SOBOTA:

Muži D:
16:00 TJ SKV – FBC Merkur Praha B (Zličín)
18:20 TJ SKV – TJ Tatran Sedlčany florbal (Zličín)
 
Dorostenci:
10:00 TJ SKV – SSK Future (Děkanka)
14:30 TJ SKV – FbŠ Bohemians (Děkanka)
 

NEDĚLE:

Muži A:
14:00 Žďár nad Sázavou – TJ SKV (Na Buchalkách, Žďár nad Sázavou)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.