Víkendové menu: Sezona se blíží ke konci

16. 4. 2015

Klub

2 minuty čtení

Kromě vrcholu sezóny v podobě sobotního Superfinále bude k vidění i spousta vinohradských družstev, některé odehrají poslední zápasy v tomto ročníku.

V neděli odpoledne se ve střešovické hale představí mužské déčko. Tomu se letos opravdu daří a v současné chvíli je na prvním místě s náskokem dvou bodů. Doufejme, že déčko nenechá nic náhodě, vyhraje a potvrdí tak neuvěřitelné zlepšení od loňského ročníku. Nutno poznamenat, že postup by byl zasloužený.

Taktéž v neděli si naposledy v této sezóně zahrají i ženy C. Na ty čeká pouze jeden jediný zápas a to proti pražskému rivalovi – Spartě. Oba celky se nachází na různých koncích tabulky, ale kdo ví, třeba se stane malý florbalový zázrak a Sparta svou roli favorita nepotvrdí.

Oba týmy mladších žáků odehrají své poslední zápasy v pražských halách, konkrétně v té kunratické a na Podvinném mlýně. Snad se i jim podaří zakončit sezonu nějakou tou výhrou.

Až do Nového Strašecí se na své poslední představení vypraví tým mladších žaček. Ty se v posledním kole utkají s Herbadentem a Mladou Boleslaví. Taky jim přejeme hodně štěstí.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.