Barážová střetnutí se stěhují na hřiště soupeřů

24. 4. 2015

Klub

2 minuty čtení

Oba naše elitní týmy budou pokračovat v boji o záchranu v extraligových soutěžích.

Muži vstoupili do baráže úspěšně. V úvodním utkání série zdolali Start98 9:5 a ujali se vedení 1:0 na zápasy. Hattrickem dopomohl Vinohradským k výhře kapitán Jan Svoboda. Následující dva zápasy se uskuteční na půdě soupeře. V sobotu i v neděli utkání začíná ve stejný čas, tedy v 18 hodin ve sportovní hale v Kunraticích. Přijďte naše hochy v boji o udržení podpořit!

Ženskému A týmu se úvodní zápas baráže nevydařil. Ladies padly doma s Panthers 3:6. O následujícím víkendu se však pokusí nepříznivý vývoj zvrátit na svou stranu. V sobotu začíná utkání v 19 hodin, v neděli se oba týmy střetnou už od 17 hodin. Oba dva dny se hraje v hale střešovického Tatranu. Doufejme, že se oběma elitním týmům bude dařit. Držme se!
 
Program mužského áčka:
Sobota 25. 4. 18:00 Start98 - TJ SKV (Kunratice)
Neděle 26. 4. 18:00 Start98 - TJ SKV (Kunratice)
 
Program ženského áčka:
Sobota 25. 4. 19:00 FbC Panthers - TJ SKV (Střešovice)
Neděle 26. 4. 17:00 FbC Panthers - TJ SKV (Střešovice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.