Starší žáci slaví další postup!

29. 4. 2015

Klub

2 minuty čtení

Minulý víkend odehrály své poslední zápasy této sezony hned tři kategorie: muži C, starší žáci a jejich stejně staré spoluhráčky.

V nedělních bojích bohužel neuspěli muži C, nejprve prohráli s Wizards 5:6 a později remizovali s Panthers 6:6. K víkendovým zápasům se vyjádřil hrající trenér Bolek Kytka: „V prvním zápase jsme nedokázali udržet vedení a zbytečnými ztrátami jsme dostávali soupeře do šancí, které neváhal proměnit. Ve druhém zápase jsme měli problém dostat se do zápasu, což bylo zapříčiněno několika vyloučeními za sebou. O remíze také rozhodlo naše trestuhodné neproměňování šancí,“ zhodnotil zápasy Kytka.
 
Sezona tedy céčku nekončí příliš šťastně. Kvůli souhře různých okolností sestupují z pražské a středočeské ligy hned čtyři týmy, což se týká i našeho céčka. Příští rok tak bude mít parta kolem Ondry Kadaníka úkol vrátit se co nejrychleji o soutěž výš.
 
To starším žákům se opět dařilo. Poslední turnaj znovu potvrdil vzestupnou tendenci týmu. „Další turnaj a další postup o koš výš! Konečně se projevila práce celého týmu! Hráči zjistili, že to co jim trenéři říkají vede k úspěchu a začali to předvádět ve hře.“ hodnotil výsledky 4:2, 2:1 a 3:2 spokojený trenér Libor Pokorný. Starší žáci tak nakonec zakončují sezonu ve čtvrtém nejvyšším koši.
 
Starším žákyním se nedařilo v sobotu podle představ. Prohrály nejprve s Wizardy 2:10, dále pak 6:12 s Herbadentem a třetí porážku 2:15 si připsaly proti Mladé Boleslaví. Se střešovickým Tatranem sice holky remizovaly 4:4, nakonec však kvůli horšímu skóre sestupují do nižšího koše. I přes nepříznivé výsledky holky nabraly řadu cenných zkušeností a odehrály mnoho těžkých utkání.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.