Elévové na Podvinném mlýně: poslední mládežnické zápasy v sezoně

29. 4. 2015

Elévové

1 minuta čtení

Nejmenší žlutočerní sokolíci ukončí v neděli jako poslední mládežnický tým SKV svou sezonu. 

Černé anděly a červený Tatran vyzvou vinohradští elévové v neděli v hale Sparty, známé též jako Podvinný Mlýn. První zápas s BLACK ANGELS startuje v devět hodin, druhý zápas zahájí kluci dvacet minut po desáté hodině. Po základní skupině bude ještě následovat utkání o umístění. V něm se naši nejmladší setkají s někým z druhé skupiny, kde spolu budou soupeřit týmy Mladé Boleslavi, Orky Čelákovice a domácí Sparty BLUE. 
 
Dorazte do jedné z nejhezčích hal v Praze podpořit drobotinu z Vinohrad, aby závěr sezony v příjemném prostředí zvládla i s příjemným pocitem ze hry. Po elévech bude dost času i pro přesun na domácí halu na Vinohrady, kde bude zapotřebí vytvořit uctivou kulisu i pro Ladies na jejich cestě za udržením extraligy.
 
Společně K Vítězství.
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.