SKV posiluje klubovou organizaci

8. 5. 2015

Klub

1 minuta čtení

Sportovní výsledky A týmů mužů a žen dosáhly v posledních sezonách nejvyšší republikové úrovně. Ruku v ruce s tím se zvyšují i organizační nároky, které jsou na klub kladeny, a které SKV musí reflektovat.

Účast v obou nejvyšších soutěžích klade na klub velikosti SKV nesmírné nároky, což se projevilo nejvíce v právě skončené dvojitě extraligové sezoně, kdy již dosavadní model dobrovolnické práce přestával stačit. Jako první z řady do budoucna plánovaných změn se vedení florbalového oddílu rozhodlo zřídit místo plně placeného sekretáře klubu.

Po oslovení několika zájemců vedení oddílu získalo na tuto pozici Danu Valáškovou, současnou kapitánku A družstva žen. Dana byla až do letošního dubna zaměstnána na České florbalové unii na pozici sekretáře úseku reprezentace, což vedení oddílu vyhodnotilo jako tu nejlepší možnou kvalifikaci pro novou pozici.

Pozice bude zřízena od 1. června 2015 a o všech souvisejících změnách budeme dále informovat.

Dádě přejeme co nejvíce pracovních úspěchů a zároveň děkujeme dosavadní sekretářce Tereze Šíchové za její práci v uplynulých dvou letech.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.