Něco končí, něco začíná

12. 5. 2015

Elévové

3 minuty čtení

Trénink střídá trénink, pak zápas, mezitím nějaká akce a najednou je tu květen.

Někteří naši svěřenci se přesouvají zase o kategorii výš za dalšími zkušenostmi a zážitky, za poznáváním dalších spoluhráčů - prostě klasický konec další sezony.
 
A jaká ta druhá půlka naší sezony byla a co všechno jsme se naučili a zažili? Nejprve jsme v únoru vyrazili podpořit na zápasy náš spřátelený tým dospěláků Torza Sorry, ve kterém po boku Ondry Zamazala, Roberta Záruby a dalších hrají nejen někteří členové SKV, ale hlavně naši trenéři Pepa a Petr.
 
Po jarních prázdninách jsme se spolu i s hráči naší přípravky zúčastnili turnaje KFL, který se konal v Letňanech. Jako první nastoupili k zápasům elévové. Oba týmy vyhrály svoje skupiny, a tak finále probíhalo zcela v režii žlutého a černého týmu SKV.
 
To naši nejmenší kteří do bojů vtrhli odpoledne a za mocné podpory svých elévovských spoluhráčů vybojovali na turnaji krásné druhé místo, když ve finále podlehli zkušeným kočkám z Black Angels.
 
Z turnaje jsme tak nakonec odjížděli nejen plni zážitků a radosti, ale i se třemi poháry. V březnu pak někteří z nás vyrazili na minisoustředění do Harrachova, a přesto, že nám počasí tak úplně nepřálo, zvládli jsme výpravu k Mumlavským vodopádům, liščí stezce, návštěvu sklárny i fotbalového utkání místního FC Harrachov.
 
Společně s ostatními lidmi z SKV jsme se byli podívat v O2 aréně na Superfinále florbalu. V průběhu celé sezony jsme také chodili podporovat naše extraligové A týmy, kde jsme patřili k těm hlučnějším fanouškům.
 
A jak vypadala naše liga? Na začátku jsme začínali v A koši. A i když jsme se snažili, občas to s námi bylo jak na houpačce, někdy nahoře, někdy dole. Vždy však za velké podpory našich super rodičů, kteří i pro nás trenéry byly velkou pomocí, a to jak při dopravě svých ratolestí na zápasy, tak při pořádání domácích zápasů.
 
Sezonu jsme ukončili v koši B. A co nás ještě do konce června čeká? Nejprve to bude další Sparťanská míchačka, po ní pak někteří odjedou na Nisa Open do Liberce. Celý květen i červen budou probíhat středeční venkovní tréninky. Nakonec nás 6.6. čeká tradiční SKVĚLÝ DEN, na který srdečně zveme všechny svěřence a jejich rodiče.
 
Na závěr bych chtěla za naši trenérskou bandu moc poděkovat rodičům za skvělou podporu, trpělivost a nadšení v naší společné snaze. Bez vaší pomoci by nám bylo někdy ouvej.
 
DÍKY 
Lucka, Martin, Pepíno, Petr
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.