SKVělý den už 6. června!

20. 5. 2015

Klub

3 minuty čtení

Rádi bychom všechny naše hráče, jejich rodinné příslušníky a i ostatní příznivce vinohradského florbalu pozvali na v pořadí již šestý ročník SKVělého dne.

SKVělý den bude uspořádán v sobotu 6. června v hale TJ Sokol Královské Vinohrady. Hlavní náplní společné rozlučky se sezonou bude opět florbalový turnaj smíšených týmů, namixovaných ze všech kategorií. Sraz všech účastníků je v 9 hodin.

Tentokráte jsme pro vás připravili jedno vylepšení. K dispozici nebudou pouze dobroty, které přinesou sami účastníci, rovněž totiž bude otevřen Bufet U Kníra, o který se stará tým z Hospůdky U Vejdů. O dobrou svačinu tedy bude zaručeně postaráno.

Loni mohli mít organizátoři turnaje velkou radost z velké účasti. Hrálo se na dvou zmenšených hřištích a turnaj vygradoval finálovým soubojem, ve kterém zvítězil tým nyní už bývalého trenéra mužského áčka Jana Pazdery.

O výsledky ale až tolik nejde, hlavním cílem je užít si poslední rozlučku s uplynulou sezonou, pobavit se se svými kamarády z klubu a ochutnat co nejvíce dobrot. A že je co slavit - mužské áčko se poprvé v historii zachránilo v extralize a ženský A tým dokázal vybojovat udržení dokonce podruhé v řadě. Sezona se tedy nedá hodnotit jinak než úspěšně.

Dorazte tedy všichni 6. června do vinohradské sokolovny a přijďte si užít SKVělý den! Jeho součástí bude také tradiční večerní posezení v Hospůdce U Vejdů, které vypukne v 19 hodin. I tam jste všichni vřele vítáni. SKV = Společně K Vítězství!

V průběhu skvělého dne se uskuteční tradiční valná hromada. Valné hromady se má právo zúčastnit člen florbalového oddílu TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady, který má řádně zaplacené příspěvky a je starší osmnácti let. Hráč který v den valné hromady nedosáhl osmnácti let, má právo být zastoupen svým zákonným zástupcem.
 
Program valné hromady:

1. zahájení
2. volba předsedajícího VH
3. volba mandátové a volební komise
4. schválení programu valné hromady
5. zprávy o výsledcích a činnosti klubu v uplynulém období
6. plán činnosti oddílu a jeho družstev na sezonu 2015/2016
7. diskuze k předneseným zprávám
8. představení kandidátů do vedení florb. oddílu na nadcházející volební období
9. schválení volebního řádu
10. volba vedení florbalového oddílu
11. závěr VH

Případní zájemci, kteří chtějí kandidovat do vedení FO, se mohou přihlásit elektronicky na adrese sekretar@skvflorbal.cz do 5. 6. 2015.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.