Proběhla valná hromada florbalového oddílu

17. 6. 2015

Klub

1 minuta čtení

6. června se v rámci programu SKVělého dne uskutečnila valná hromada florbalového oddílu TJ Sokol Královské Vinohrady.

Její účastníci si mohli vyslechnout zprávy o výsledcích a činnosti klubu v uplynulém dvouletém období. Dosavadní prezident klubu Luděk Pokorný a sportovní ředitel SKV Vilém Svoboda rovněž přednesli plán činnosti oddílu a jeho družstev v následující sezoně.

Po dlouhých letech strávených ve vedení florbalového oddílu už nezopakovaly svou kandidaturu dvě ženy. Tou první je bývalá hráčka vinohradského áčka Lenka Hrdinová, která několik let měla na starosti pokladnu klubu. Ze své funkce odstoupila také Lucie Šťastná, jež se starala o movité věci.

Přítomní pak hlasovali o složení vedení na další období. Zvoleni byli Luděk Pokorný, Libor Pokorný, Vilém Svoboda, Dalibor Nigrin a Pavel Doubek. Jediným novým členem se stal Jiří Buchta.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.