6. ročník SKVělého dne napsal tečku za úspěšnou sezonou

17. 6. 2015

Klub

2 minuty čtení

Přes sto florbalových nadšenců se v sobotu 6. června sešlo ve vinohradské sokolovně, aby společně zakončili povedený ročník.

Pult pod tribunou plný dobrot, na hrací ploše dvě malá hřišťátka, po kterých se proháněli florbalisté rozličného věku, a v hlediště několik přihlížejících, kteří se přišli jen tak podívat. Takovou atmosféru měl v pořadí již šestý ročník SKVělého dne.

Účast opět lámala rekordy. Sešlo se 99 hráčů a 8 brankářů. Do hry zasáhli jak ti nejmenší, tedy elovévé či kluci z přípravky, tak ti nejstarší. Řeč je samozřejmě o našich hrdinech a hrdinkách z extraligových týmů, kteří dokázali udržet obě elitní soutěže i pro příští ročník.

Turnaje se ovšem nezúčastnili pouze hráči našeho florbalového oddílu, ale rovněž také úžasní rodiče. A to nejen tatínkové, ale i maminky. Z vítězství se nakonec radoval tým Lions, který se tak následující rok může chlubit ziskem prestižního putovního poháru.

SKVělý den se i letos vyvedl, děkujeme všem za účast a doufáme, že i příští ročník bude alespoň tak veselý, jako byl ten letošní. Protože SKV, to je Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.