Muži začnou proti Bohemians, ženy odstartují sezonu v Jičíně

18. 6. 2015

Klub

3 minuty čtení

V neděli 14. června se v Brně uskutečnil los celostátních soutěží. Oba naše extraligové celky už tedy vědí, na koho narazí v úvodu soutěže.

Mužský A tým načne sezonu domácím zápas s Bohemains. 1. kolo bude na programu 19. nebo 20. září. I další střetnutí odehrají Vinohradští na domácí půdě, tentokráte se střetnou s účastníkem Superfinále Mladou Boleslaví. Hrát se bude v sobotu 26. září. A protože se jedná kvůli státnímu svátku o prodloužený víkend, ligová komise naplánovala dvoukolo. V pondělí tedy sokolové zamíří do Ostravy, aby zde poměřili síly s místním FBC.

I ženská extraliga začne o víkendu 19. až 20. září. Náš výběr se jako první střetne s Jičínem, a to na jeho půdě. Následovat bude domácí duel s Elite a na svatého Václava do Olomouce. Zatímco naše muže čekají v úvodních třech kolech dva účastníci play off, ženy se naopak střetnou se dvěma účastníky boje o záchranu. Hned na úvod se tedy máme rozhodně na co těšit.

Los celostátních soutěží se ovšem netýkal pouze našich elitních týmů, nýbrž také juniorů, kteří budou i letos nastupovat ve druhé nejvyšší soutěži, a juniorek. A zmínit musíme také mužské béčko, které bude opět válet v divizi, tedy ve čtvrté nejvyšší soutěži.

Obě elitní družstva se také zúčastní Poháru České pojišťovny, kde je náš mužský tým nasazený do 5. kola.

Rozpisy jednotlivých kategorií:

Muži A: Autocont Extraliga 2015/16
Ženy A: Extraliga žen 2015/16
Junioři: 2. liga juniorů - divize B 2015/16
Juniorky: 1. liga juniorek - divize B 2015/16
Muži B: Divize mužů - skupina B 2015/16
Pavouk Poháru České pojišťovny mužů 2015/16
Pavouk Poháru České pojišťovny žen 2015/16

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.