Ženské áčko povedou v nové sezoně Pavel Doubek a Vilém Svoboda

23. 6. 2015

Klub

2 minuty čtení

Také ženský A tým SKV bude mít pro extraligovou sezonu 2015/16 nové trenéry.

SKV Ladies povede dvojice Pavel Doubek a Vilém Svoboda, kondiční trenérkou bude Nikola Bartáková a realizační tým doplní také Ondřej Krejčíř, který bude fungovat u A týmu jako asistent.

„Pavel Doubek a Luděk Pokorný vystřídali už v závěru jarní baráže u týmu dosavadní hrající trenérku Magdalenu Kotíkovou a její asistenty Jiřího Kotíka a Gustava Ondrejčíka. Jsme si plně vědomi, jaký kus práce Mája a její kolegové pro SKV během minulé sezony odvedli, za což jsme jim samozřejmě poděkovali. Po pěti záchranářských prohrách v řadě se ale ženská extraliga na Vinohradech ocitla ve velkém ohrožení a proto vedení klubu po konzultaci s trenéry rozhodlo o impulsu v podobě změny realizačního týmu v závěru baráže,“ vysvětluje zpětně razantní rošádu během závěrečného barážového týdne sportovní ředitel SKV Vilém Svoboda.

SKV Ladies nakonec barážovou sérii s FBC Panthers otočily a od září se tak mohou těšit na již třetí extraligovou sezónu. „V nováčkovské sezóně se povedlo zachránit extraligu už v prvním kole play down, naposledy se ale příslušnost k elitě potvrzovala až v baráži a náročná sezóna se nakonec protáhla až do května. Věříme, že získané dvouleté extraligové zkušenosti nám v nové sezóně pomohou a pokusíme se potvrdit herní zlepšení na hřišti i v tabulce,“ uvedl za trenérský tým Pavel Doubek.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.