Sokol změří síly s patnáctinásobným mistrem

30. 10. 2012

Muži A

2 minuty čtení

SKV se v rámci čtvrtfinále Poháru České pojišťovny utká s Tatranem Střešovice. Zápas se hraje zítra od 19:30 ve Střešovicích.

Vinohrady si díky postupu přes Orku Stará Boleslav vynutily tři exkluzivní soupeře. Na prvního z nich narazí už ve středu. Střešovický Tatran sice v posledním extraligovém kole prohrál v Mladé Boleslavi, ale i nadále představuje pro své soupeře velkou hrozbu. „Dobré je, že před dalšími ligovými zápasy máme pohár s SKV, kde se zase můžeme dát dohromady,“ hlásí před vzájemným zápasem střešovický lodivod Jan Zahalka, který naznačuje, že pro Tatran je vítězství stoprocentně povinností.

Nejúspěšnější tuzemský tým však půjde do pohárového boje o něco oslaben. Brankář Kafka, obránce Deutsch a útočníci Ondrušek s Fridrichem totiž už budou se svými reprezentačními kolegy ve Švédsku. Tatran má však mnoho dalších kvalitních hráčů a v neposlední řadě může trenér Zahalka vyslat do boje také mladší naděje.

Sokol o víkendu v ligovém utkání také prohrál, porážka bolí o to víc, že to bylo na půdě posledního Žďáru. Vinohradští se tak nenacházejí v ideálním rozpoložení. Přesto svěřenci Michala Pazdery půjdou do této bitvy s velkým odhodláním. Právě pohár je totiž jednou z mála možností, jak poměřit síly s absolutní špičkou tuzemského florbalu. Vinohrady budou zcela jistě potřebovat podporu i ze strany fanoušků, proto přijďte ve středu večer do „stodoly“ své oblíbence popohnat!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.