Prague Games - den druhý: Junioři dvakrát vítězní!

9. 7. 2015

Klub

2 minuty čtení

Čtvrteční den přinesl pro vinohradské barvy úspěšnější výsledky než středa. Vítězili junioři a slušně si vedli také mladší ž&amp

Junioři nejprve porazili Králův Dvůr 2:0 a jen díky horšímu vzájemnému zápasu se Znojmem obsadili ve skupině až třetí příčku. V 1. kole play off narazili na finský tým Night Riders a po výhře 7:4 postupují dál. Zítra dopoledne se tak na Třebešíně střetnou s Vítkovicemi.

Dál postupují rovněž mladší žáci. Ti ve svém posledním vystoupení v základní skupině remizovali s brněnskými Bulldosg 2:2 a následně v úvodním kole vyřazovací části porazili Znojmo 5:3. V play off tak zítra narazí na Black Angels.

Zlepšené výsledky zaznamenaly juniorky, přesto přišlo brzké vyřazení. Svěřenkyně Libora Pokorného nejprve vstřelily první gól na turnaji, vedly nad Olomoucí 1:0, nadějné vedení však neudržely a prohrály 1:5. Následně pak smolně prohrály se švýcarským Dietlikonem 0:1. V prvním kole play off tak vyzvaly Jihlavu. I přes velké množství šancí se prosadit nedokázaly a padly 0:3.

Na turnaji končí také dorostenci, kteří nejprve dostali devět branek od švédského Stolpskottu a v prvním kole nestačili na lotyšskou Talsu. Nutno však dodat, že řada dorostenců už bojuje za juniory, a tak se dorostenci museli popasovat s absencí několika opor.

Starší žáci zaznamenali dvě porážky a do play off vstoupí v pátek po obědě. Držme se!

VÝSLEDKY 2. HRACÍHO DNE:

Mladší žáci a elévové (kategorie B12):
TJ SKV - itelligence Bulldogs Brno 2:2
1/32 finále: TJ SKV - TJ Znojmo/red 5:3

Starší žáci (kategorie B14):
TJ SKV - Tatran Střešovice 0:8
TJ SKV - Zug United B14 white /SUI/ 0:3

Dorostenci (kategorie B16):
TJ SKV - IBF Stolpskott /SWE/ 1:9
1/32 finále: TJ SKV - Talsu NSS /LAT/ 0:6

Junioři (kategorie B18):
TJ SKV - T.B.C Králův Dvůr 2:0
1/32 finále: TJ SKV - Night Riders /FIN/ 7:4

Juniorky (kategorie G18):
TJ SKV - TEMPISH FBC Olomouc 1:5
TJ SKV - UHC Dietlikon /SUI/ 0:1
1/16 finále: TJ SKV - FBŠ Jihlava 0:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.