Prague Games - den třetí: Junioři na Vítkovice nestačili

10. 7. 2015

Klub

2 minuty čtení

Silného soupeře vyzvali v junioři. Na loňské vítězství nad Vítkovicemi však navázat nedokázali a letos padli po těsné prohře 1:2.

Třetí hrací den zůstali ve hře ještě tři vinohradské týmy, zatímco mladší žáci a junioři už vstoupili do play off ve čtvrtek večer, starší žáky čekal první duel v rámci vyřazovací části teprve v pátek po obědě. Starší žáci však i tentokrát čelili velice kvalitnímu soupeři a s finskými Urbans prohráli 0:14.

Statečné výkony během turnaji předváděl spojený tým mladších žáků a elévů. Ti se v 1/16 finále utkali s Black Angels. Soupeř však zápas ovládl 5:0 a naše mladé naděje vyřadil. I přes tuto porážku se však malí sokolíci nemají za co stydět, v turnaji zaznamenali dvě vítězství, jednu remízu a dvě porážky.

Loni se vinohradským juniorům podařilo získat skalp silných Vítkovic. Los svedl oba dva týmy proti sobě i letos. Svěřenci Martina Hovořáka opět sehráli s Vítkovicemi vyrovnanou bitvu, ale nakonec o jeden gól za svým soupeřem zaostali.

VÝSLEDKY 3. HRACÍHO DNE:

Mladší žáci a elévové (kategorie B12):
1/16 finále: TJ SKV - Black Angels 0:5

Starší žáci (kategorie B14):
1/16 finále: TJ SKV - SC Urbans 01 /FIN/ 0:14

Junioři (kategorie B18):
1/16 finále: TJ SKV - 1. SC Vítkovice 1:2

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.