Dorostenci na PG: Musíme dál usilovně pracovat, říká trenér Sigl

20. 7. 2015

Dorostenci

1 minuta čtení

Výsledkově se Prague Games dorostencům nevydařili. Jejich kouč Jonáš Sigl však účasti rozhodně nelitoval.

„Jediný vyrovnanější zápas jsme zahráli s Olomoucí v rámci prvním utkání, s kterou jsme se potkali i minulý rok. Prohra 1:4 byla především důsledkem osmi hráčů do pole, kteří v druhé půlce fyzicky odpadli. V dalších zápasech jsme již dělali jen komparzisty soupeřům.

Pozitivem bylo, že kromě Olomouce jsme se utkali pouze se zahraničními soupeři a především utkání s velice dobrým švédským týmem byla výborná škola pro hráče, kteří z blízka zažili, jaké to je, když vám balonek nepřekáží.

Celkově se na turnaji výrazně projevilo, že byl tým složen z hráčů, kteří neměli žádné zkušenosti s naším herním systémem. Bohužel ani čtyři zápasy nestačily k tomu, aby hráči dokázali praktikovat alespoň některé jeho prvky. Prague Games daly hráčům srovnání, jak na tom jsou, což by mohlo vést k jejich usilovnější práci na trénincích.“

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.