Czech Open - den první: Benfika nezaváhala, ženy zdolaly Jihlavu

13. 8. 2015

Klub

2 minuty čtení

V rámci úvodního hracího dne Czech Open zažili vítězství ženy, mužské béčko a junioři.

Ženský A tým vstoupil do turnaje vůbec jako první. Na Hamru brzo ráno porazil Jihlavu 5:2, a postaral se tak o velice slušný výsledek. Bohužel svěřenkyně Pavla Doubka na něj nedokázaly ve druhém zápase se švédskou Morou navázat a prohrály 0:2. Přesto podaly statečný výkon a kvalitnímu soupeři po celý zápas vzdorovaly.

Stoprocentní je mužské béčko. To nejprve v těsném souboji přetlačilo švýcarský celek Hurricanes Glanderland 4:3 a pak nadělilo šest branek namixovanému výběru Bohemians.

Ani bod nezaznamenali během prvního hracího dne muži A. V kategorii Pro nejprve vyzvali Pardubice, se kterými prohráli 2:8. Ve druhém zápase si svěřenci Martina Hovořáka vytvořili proti švýcarské Astře Sarnen nadějné vedení 2:1. Jenže soupeř jednogólový náskok smazal a nakonec zvítězil 3:2. Zítra boje našich týmů na Czech Open pokračují. Držme tedy palce!

Výsledky 1. hracího dne:

Muži A:
TJ SKV - Sokol Pardubice 2:8
TJ SKV - AD Astra Sarnen /SUI/ 2:3

Muži B:
TJ SKV - Hurricanes Glanderland /SUI/ 4:2
TJ SKV - FBŠ Bohemians 6:0

Junioři:
TJ SKV - Tatran Střešovice 5:3
TJ SKV - FBC 98 Chomutov 0:3

Ženy A:
TJ SKV - FBŠ Jihlava 5:2
TJ SKV - Kais Mora UIF /SWE/ 0:2

Ženy B:
TJ SKV - SWFT /SIN/ 0:1
TJ SKV - Florbal Chodov 0:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.