Czech Open - den druhý: Ve hře zůstávají tři týmy

14. 8. 2015

Klub

3 minuty čtení

Mužský A tým sice nestačil na Otrokovice a končí, v turnaji však pořád zůstávají tři vinohradské týmy!

Dobře si zatím na turnaji počínají ženy. V souboji dvou extraligových družstev remizovaly s Ostravou 1:1 a ve skupině obsadily slušnou druhou příčku. Tento výsledek jim tedy svedl do cesty slovinskou Borovnici. Slovinky mnoho odporu nekladly a naše Ladies si po pěkném výkonu připsaly vítězství 3:1. Ačkoliv odehrály na branickém Hamru úplně poslední zápas od 21:10, už zítra v osm ráno se musí na Děkance postavit dalšímu soupeři - SK Jihlavě.

Na vítězné vlně se dnes vezly ženy z béčka. V závěrečném zápase skupiny porazily Kladno 3:2 a v tabulce tedy obsadily třetí příčku. V úvodním kole vyřazovací části se jim podařilo po samostatných nájezdech zdolat Kobylisy a v následujícím utkání vyřadily také Dobrušku. Stejně jako áčko tedy postoupily do 1/16 finále, kde se utkají s prvoligovými Panthers.

Turnaj bohužel končí pro mužský A tým. Svěřenci Martina Hovořáka si nejprve připsali první vítězství, když porazili MVIL Ostravu. V opravné části pavouka pak dokázali vyřadit dobře známého soupeře Českou Lípu. Po nadějném výkonu zvítězili 5:2. Stopku však sokolům vystavili otrokovičtí Panthers.

Neúspěšný den prožili junioři. Ti nejprve padli se Vsetínem 2:4. Ačkoliv se snažili tvořit hru a vytvářet si šance, soupeř byl efektivnější v zakončení a nakonec odsunul Vinohrady na třetí příčku v základní skupině. To znamenalo start do play off proti silnému Ústí. Severočeši nedali našim hochům šanci a porazili je 4:0. Pro juniory tak letošní Czech Open končí.

Nejméně si dnes zahrálo mužské béčko. To v ranním zápase na Děkance díky hattricku Matěje Špačka porazilo nepříjemný Jičín 3:2, vybojovalo si v základní skupině první příčku se ziskem tří vítězství a automaticky postoupilo až do 1/32 finále. V něm se zítra od 13:50 na Tatranu střetne s lepším z dvojice Black Angels Benfika/Emco Cholerics.

Výsledky 2. hracího dne:

Muži A:
TJ SKV - 1. MVIL Ostrava 4:1
1/16 finále: TJ SKV - FBC Česká Lípa 5:2
1/8 finále: TJ SKV - Panthers Otrokovice 3:5

Muži B:
TJ SKV - FbK Jičín Muži "A" 3:2

Junioři:
TJ SKV - Florbal Vsetín 2:4
1/16 finále: TJ SKV - Florbal Ústí 0:4

Ženy A:
TJ SKV - FBC ČPP Bonusia Ostrava 1:1
1/32 finále: TJ SKV - Borovnica floorballshop.si /SLO/ 3:1

Ženy B:
TJ SKV - FBC Kladno 3:2
1/64 finále: TJ SKV - Viking TJ Sokol Kobylisy 2:1n
1/32 finále: TJ SKV - FBC Dobruška 2:0

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.