Elitní týmy vyrážejí na generálky na extraligu

28. 8. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Mužský i ženský A tým čeká o víkendu důležitá prověrka - účast na kvalitně obsazených turnajích v Pardubicích, resp. Ostravě.

Muže čeká tradiční prověrka v Pardubicích

Muži na pardubický Sokol Cup vyrážejí již pravidelně. Turnaj s účastí výhradně extraligových (Vinohrady, Pardubice, Otrokovice, Litvínov) a prvoligových (Liberec, Znojmo) týmů je tradičním herním testem před zahájením extraligové sezony a mezi letošními účastníky nalezneme čtyři extraligové a dva prvoligové týmy. I vzhledem k tomu, že jsou všechna utkání hrána na plný čas 3 x 20 minut je turnaj v Pardubicích vážným předsezonním testem, který může již může leccos napovědět o připravenosti týmu do sezony.

Sokol Cup 2015, rozpis utkání SKV:
sobota 10:00, SKV x Sokol Pardubice
sobota 14:00, SKV x TJ Znojmo LAUFEN CZ

Ženy míří do Ostravy

Dobře obsazený turnaj mají před sebou i ženy. Ty začínají v Ostravě již v pátek a ve skupině je mimo ostatních týmů čekají i extraligové konkurentky z FBC Ostrava. Turnaj nabídne od pátku do neděle souboje celkem 14 týmů, včetně několika zahraničních. Z domácích celků v extralize žen nastupují 3 – Vinohrady, Olomouc a domácí Ostrava.

Ostrava Cup 2015, rozpis utkání SKV:
pátek 14:30, SKV x 1. SC Vítkovice Oxdog juniorky
pátek 17:00, SKV x SK Snipers Slavičín
pátek 21:10, SKV x MMKS Podhale Nowy Targ
sobota 9:40, SKV x FBC ČPP BONUSIA Ostrava
sobota 14:40, SKV x FBK Letka Ostrava
sobota 16:20, SKV x Sokol Židenice juniorky

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.