Ladies vezou z Ostravy stříbro!

30. 8. 2015

Ženy A

2 minuty čtení

Ženský A tým si počínal na přípravném turnaji v Ostravě velmi dobře a odváží si z druhého konce republiky stříbrné medaile!

Svěřenkyně Pavla Doubka si v základní skupině připsaly tři vítězství, jednu remízu a dvě porážky. Postupně porazily Slavičín, ostravskou Letku a juniorky z Židenic. Remízu zaznamenaly s polským celkem Nowy Targ a padly nejprve s juniorkami Vítkovic a pak s FBC Ostrava.

Zisk deseti bodů a lepší vzájemný zápas s juniorkami Židenic přisoudil Sokolu třetí příčku ve skupině. Děvčata tak v předkole play off vyzvala juniorský tým domácí Ostravy. A s čistým štítem ho díky brankám Macurové, Hyršlové a Bartošové porazila 3:0.

Dnes brzo ráno nastoupily dámy proti dalšímu polskému celku z Krakowa. Zápas rozehrály dobře a po gólech Bartošové, Hyršlové a Čermákové vedly už 3:0. Jenže soupeř dokázal duel zdramatizovat a snížil na rozdíl jednoho gólu. Vedení už však Ladies udržely a radovaly se z postupu do boje o medaile.

Semifinálový zápas s Nowym Targem, se kterým se Vinohrady střetly už v základní skupině, rozehrály holky opět skvěle, ve druhé části se dostaly už do čtyřgólového vedení a nakonec zvítězily 6:2. Výhra je tedy posunula do finále!

Turnaj však neměl zlatou tečku, nýbrž stříbrnou. Ladies ani podruhé na domácí Ostravu nestačily a prohrály 3:6. I tak se ale v Ostravě prezentovaly velmi dobře a absolvovaly kvalitní přípravu před začátkem sezony. Do all stars byly zvoleny dvě hráčky SKV - gólmanka Vyrobíková a útočnice Reichová.

Základní skupina:
TJ SKV - Vítkovice juniorky 2:6
TJ SKV - Slavičín 4:0
TJ SKV - Nowy Targ 3:3
TJ SKV - FBC Ostrava 4:6
TJ SKV - Letka Ostrava 3:1
TJ SKV - Židenice juniorky 2:0 

Předkolo play off:
TJ SKV - FBC Ostrava juniorky 3:0

Čtvrtfinále:
TJ SKV - Killers Krakow 3:2

Semifinále:
TJ SKV - Nowy Targ 6:2

Finále:
TJ SKV - FBC Ostrava 3:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.