Muži v Pardubicích skončili druzí!

30. 8. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Stejně jako Ladies, i muži vezou z přípravného turnaje stříbro. V Pardubicích nestačili pouze na Znojmo a skončili na 2. příčce.

Sokolové nejprve vrátili domácímu celku vysokou porážku z Czech Open a zvítězili 9:3. Radost z vítězství jim však následně pokazila prohra s prvoligovým Znojmem. Vinohradští padli 3:8.

A protože Pardubice Znojmo zdolaly, všechny tři týmy měly ve skupině shodný počet bodů. O postupu do semifinále rozhodlo skóre, které měly lepší Vinohrady a Znojmo. Na domácí tým tak zbyl jen souboj o pátou příčku.

V semifinále Vinohrady přetlačily otrokovické Panthers 4:3 a rovněž jim tak oplatili prohru z nedávného Czech Open. Duel v prodloužení rozsekl Ondřej Stuchlík.

SKV se tak ve finálovém souboji střetlo opět se Znojmem. A znovu na něj nestačilo. Svěřenci Martina Hovořáka prohráli 6:9 a skončili stříbrní. Dvě výhry nad extraligovými soupeři se však počítají!

Základní skupina:
TJ SKV - Pardubice 9:3
TJ SKV - Znojmo 3:8

Semifinále:
TJ SKV - Otrokovice 4:3p

Finále:
TJ SKV - Znojmo 6:9

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.