Sezona 2015/16 - snižujeme vstupné!

31. 8. 2015

Klub

2 minuty čtení

SKV jde fanouškům naproti. Ti tak mohou pro nadcházející extraligovou sezonu počítat se sníženým vstupným.

Po důkladné analýze návštěvnosti loňské sezony se SKV rozhodlo ke snížení ceny vstupenek na jednotlivá utkání extraligy mužů a extraligy žen. Přestože hlavním lákadlem na extraligovou tribunu by nadále měl být především atraktivní florbal a napínavá utkání, rozhodli jsme se pro sezonu 2015/16 zpříjemnit cestu na naše utkání také zmenšenou zátěží pro peněženky diváků.

O 10 Kč levněji na obě kategorie

Na zápasy extraligy mužů i extraligy žen tak budou moci fanoušci SKV a florbalu zavítat za vstupné o 10 Kč nižší, než v loňské sezoně. Vstupné v sezoně 2015/16 je stanoveno následovně:

  • Extraliga mužů = 30 Kč
  • Extraliga žen = 20 Kč

 

Permanentky příští týden!

Pravidelní diváci našich utkání budou moci na utkání SKV zavítat ještě levněji, pokud si pořídí sezonní permanentku. Cenu sezonní permanentky a postup jejího objednání zveřejníme v příštím týdnu. Kromě snížené ceny, která bude reflektovat sníženou cenu jednorázového vstupného se mohou naši pravidelní fanoušci těšit na bonusy od klubových partnerů a také celosezonní soutěž o zajímavé ceny.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.