Letní přestávka je pryč, muži v neděli přivítají Bohemians

17. 9. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Čtyři měsíce čekání na novou florbalovou sezonu utekly jako voda. V neděli se muži chystají zahájit nový ročník!

A začnou hned zostra. V úvodním kole vyzvou na domácí půdě Bohemians. V minulé sezoně s nimi Vinohradští dvakrát prohráli těsně o gól 6:7. Nyní bude chtít parta Martina Hovořáka dosáhnout lepšího výsledku.

Úkol to však rozhodně nebude jednoduchý. Soupeř pár dnů před startem sezony posílil svůj tým o brankáře Ivana Ponomareva z České Lípy, kterého si fanoušci SKV jistě dobře pamatují z památných prvoligových bitev se Severočechy. Zároveň do týmu "klokanů" přišel Pavel Jankulár z Vítkovic, trojnásobný mistr České republiky.

Strach ovšem lodivod mužského A týmu Martin Hovořák nemá. "Jsme na začátek sezony připraveni," hlásí jistě mladý kouč. „Tým se nám podařilo vhodně rozšířit o mladé i zkušenější hráče a dalo by se říci, že se je už povedlo zapracovat do kádru," zmiňuje další pozitivní skutečnost.

SKV odstartuje nový ročník Tipsport superligy, jak od včerejška zní nový název pro elitní mužskou soutěž, v neděli od 18 hodin ve vinohradské sokolovně. Vstupné činí 30 korun, pro držitele SKV členských karet a permantentek obou klubů platí, že mají vstup zdarma. Bufet v režii Hospůdky U Vejdů bude připraven! Tak tedy SKV = Společně K Vítězství.

1. kolo Tipsport superligy:

26. 9. 18:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.