Vinohrady zakončí venkovní sérii výjezdem do Havlíčkova Brodu

2. 11. 2012

Muži A

2 minuty čtení

Potřetí za sebou budou Vinohradští usilovat o body na cizím hřišti. Tentokrát vyrážejí do Havlíčkova Brodu, kde vyzvou místní draky.

Po dvou porážkách (jedné ligové a jedné pohárové) by si chtěli sokolové konečně spravit chuť. Soupeřem bude houževnatý Havlíčkův Brod, který loni SKV dvakrát porazilo (doma 11:1 a venku 9:7). Letos se drakům zpočátku velmi dařilo. Zvítězili ve všech třech úvodních střetnutích a po třetím kole byli dokonce v čele první ligy. Od té doby však forma Havlíčkova Brodu spíše klesala, až v minulém kole přišla po třech porážkách v řadě první výhra.

Nejproduktivnějším hráčem Dragons je Radek Krajcigr, který se nachází na čtvrtém místě v tabulce produktivity se sedmnácti body. V elitní desítce má však zástupce i SKV, konkrétně Honzu Buchtu, který za Krajcigrem zaostává o dva body.

Důležité pro Vinohrady bude chytit začátek zápasu. To se sice Vinohradským podařilo i proti střešovickému Tatranu uprostřed týdne v rámci Poháru České pojišťovny, ale favorit nakonec stejně ukázal svou kvalitu a zaslouženě zvítězil. Zápas se hraje v sobotu 3. 11. od 17 hodin.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.