Ženy v Jičíně zahájí sezonu s neúplnou sestavou

18. 9. 2015

Ženy A

2 minuty čtení

Různé absence přidělaly trenérům ženského A týmu vrásky na čele. Vinohrady nebudou v Jičíně v kompletním složení.

SKV bude v neděli k úvodnímu zápasu nového ročníku cestovat do Jičína. Kouč týmu Vilém Svoboda však se současným stavem kádru rozhodně nemůže být spokojený. "Mrzí nás, že po výborně odmakané letní přípravě nakonec k prvnímu zápasu pojedeme do Jičína ve značně kombinované sestavě. Zranění a pracovní povinnosti bohužel vyřadily ze sestavy více než třetinu základního kádru," popsal situaci.

Mezi hráčkami, se kterými trenéři nemohou počítat, jsou bohužel i největší opory týmu. "Z nově sestaveného útoku Hyršlová, Tvrzníková, Honzová nemáme k dispozici nikoho, chybět bude určitě i kapitánka Valášková a otazník díky aktuálnímu zdravotnímu stavu visí i nad dalšími hráčkami základní sestavy Bartošovou a Trunečkovou. Do poslední chvíle budeme navíc s napětím čekat, jestli víkendové pracovní povinnosti pro Českou televizi respektive Deník Sport nevyautují i Macurovou a Reichovou..." shrnul výčet absencí.

A jak si trenéři hodlají poradit? "Sestavu tedy poslepujeme i z hráček B a C týmu a svou extraligovou premiéru si zřejmě odbude i kvarteto juniorek, abychom vůbec mohli nedělní zápas odehrát," netají plány trenérského štábu.

I tak ale jedou Vinohrady do Jičína bojovat o extraligové body. "Přesto se předem určitě nevzdáváme a i přes nastálou situaci budeme chtít být domácí týmu pokud možno co nejvyrovnanějším soupeřem a věříme, že zpátky nepojedeme s prázdnou a odvezeme si minimálně první extraligové zkušenosti pro naše mladé hráčky," uzavřel svou výpověď.

1. kolo ženské extraligy:

26. 9. 17:00 FbK Jičín - TJ SKV (Sportovní areál Jičín)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.