Oba A týmy míří na východ!

28. 9. 2015

Klub

2 minuty čtení

Sváteční den stráví oba naše elitní celky na východě republiky. Ženy budou o body bojovat na půdě Olomouce, muži se střetnou s Ostravou!

Svěřenkyně trenérů Svobody a Doubka absolvují druhý venkovní zápas v nové sezoně. V tom prvním dokázaly zvítězit v Jičíně 4:3 a na toto vítězství by nyní rády navázaly. Naopak za hlavu musí hodit sobotní těsnou porážku od Elite. Textový online ze zápasu můžete sledovat zde. A video přenos pak najdete zde.

To muži na první body v novém ročníku stále čekají, zatím se ovšem museli popasovat s náročným losem. V Rieger aréně nejprve přivítali Bohemku, se kterou po velké přestřelce prohráli 10:13, o týden později si pak body nepřipsali ani proti silné Boleslavi. Padli ovšem se ctí 6:9.

Nadějí do dalších zápasů je však slušná ofenzive. Sokolové za dva zápasy nastříleli 16 branek. U 12 z nich byl kapitán Milan Bína, jenž vévodí produktivitě celé superligy. Průběh utkání můžete sledovat díky textovému přenosu zde, video naleznete zde.

Pondělní program:

16:00 TEMPISH FBS Olomouc - TJ SKV (SH Čajkaréna Olomouc)
18:00 FBC Ostrava - TJ SKV (ČPP Aréna Ostrava)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.