Víkendové menu: Víkend bude patřit mladším kategoriím

15. 10. 2015

Klub

4 minuty čtení

Do boje v sobotu a v neděli vyrazí dohromady sedm kategorií.

První víkendový den mladší žáci A nastoupí v Letňanech proti FbŠ Bohemians bílým a následně proti Black Angels černým. Nic však není tak černobílé, jak se na první pohled zdá, a tak jsem si jista, že naši zazáří stejně jako o jejich minulém hracím víkendu a přivezou další krásné výhry.

V Říčanech se mladší žáci B utkají s texaskými bandity z Prahy 6 a Floor Maniacs z Mělníka. Opět by mohli udržet kladné skóre a dokázat, že umí střílet líp než hrdinové westernu.

Naši dorostenci B mají zatím na kontě tři body, které je drží ve střední části tabulky. Nadcházející zápasy s Panthery a týmem FBC UNHOŠT, které odehrají v čakovické hale, by je zaručeně mohly vyzdvihnout výš.

Juniorkám se zatím nedařilo, ale své chyby se pokusí napravit v sobotu na Jižním Městě. V dopoledním zápase nastoupí proti Chodovu. Odpoledne se utkají s Libercem, který je stejně jako my bez bodu. Doufejme, že se čísla konečně změní v náš prospěch.

Posledním sobotním zápasem bude utkání mužů B s týmem FbK Olymp Praha, které proběhne v hale kunratické základní školy. Druhý zápas mužů proběhne v neděli, tentokrát v Benešově. Prozatím má náš B tým na kontě dvě výhry, které je posunuly na páté místo tabulky. Pevně věřím, že na konci víkendu budou ještě výš.

Nedělní zápasy zahájí v Říčanech naše starší žákyně. Hned zrána nastoupí proti silným týmům Chodova a Tatranu. Držme jim tedy palce, ať se nezaleknou a přidají další výhry.

Posledním týmem, který bude hrát tento víkend, jsou muži C. V Berouně se střetnou s týmy IBK Tajula a TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. Snad budou zápasy snadnější, než vyslovit jména soupeřů, a muži C si připíší první letošní výhru.

SOBOTA:

Mladší žáci A:
11:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí (Sportcentrum Letňany)
12:20 TJ SKV- BLACK ANGELS BLACK (Sportcentrum Letňany)
+ zápas o umístění

Mladší žáci B:
9:00 TJ SKV- FBC Texas DDM P6 bandits (MHS Říčany)
10:20 TJ SKV- Floor Maniacs Mělník (MHS Říčany)
+ zápas o umístění

Dorostenci B:
10:20 TJ SKV- FbC Panthers B (SH Čakovice)
13:50 TJ SKV- FBC UNHOŠŤ (SH Čakovice)

Juniorky:
11:00 TJ SKV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV (SH Jižní město)
15:30 TJ SKV - FBC Liberec (SH Jižní město)

Muži B:
17:30 TJ SKV- FbK Olymp Praha (SH ZŠ Kunratice)

NEDĚLE:

Starší žákyně:
9:00 TJ SKV - FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue (SH Na Fialce Říčany)
10:20 TJ SKV - Tatran Střešovice (SH Na Fialce Říčany)
+ zápas o umístění

Muži B:
18:00 TJ SKV- SK Florbal Benešov (ZŠ Jiráskova Benešov)

Muži C:
9:10 TJ SKV- IBK Tajula (Sport Eden Beroun)
12:40 TJ SKV- TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (Sport Eden Beroun)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.