Ženy se utkají s vicemistrem

17. 10. 2015

Ženy A

1 minuta čtení

Nedělní odpoledne bude na Jižním Městě patřit Vinohradským. Od 15 hodin se zde totiž utkají Ladies s Herbadentem a o tři hodiny později pak nastoupí Boys k duelu s domácím Chodovem.

Ženský A tým má příležitost poměřit síly s tuzemskou florbalovou špičkou. Sedminásobný mistr České republiky přes léto sice opět výrazně omladil svůj kádr, přesto je stále pasován do role favorita na zisk titulu.

Herbadent je po čtyřech kolech na prvním místě tabulky s plným počtem bodů, stejnou bilanci mají také druhé Vítkovice, ovšem s horším skóre. To Vinohrady se v současné chvíli nacházejí na 11. příčce se třemi body, stejný bodový zisk však má dalších pět týmů.

Doufejme, že se svěřenkyně trenérů Svobody a Doubka poperou s touto těžkou výzvou co nejlépe a zanechají na Jižním Městě dobrý dojem!

5. kolo extraligy žen:

neděle 15:00 Herbadent Praha 11 SJM - TJ SKV (SH Jižní Město)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.