Shrnutí víkendu: Ženy B pokračují vítězně. Junioři slaví první bo

14. 10. 2015

Klub

3 minuty čtení

Hned sedmkrát se Vinohradští o uplynulém víkendu mohli radovat z vítězství. Stoprocentní zůstávají ženy B, které jsou s 12 body v čele pražské ligy. První vítězství si v letošní sezoně připsali junioři.

Ženské béčko nejprve porazilo Texas 4:1 a následně si poradilo i s celkem z Králova Dvora 7:4. Svěřenkyně Petra Jirgese tak vévodí tabulce s pěkným skóre 28:7. Dobře si vedly také kolegyně z céčka, které rovněž braly plný počet bodů. To je katapultovalo až na čtvrtou příčku.

Hořkou porážku musela zkousnout mužská Benfika. Sigl a spol. padli na půdě Wizards vysoko 2:8 a po delší době si připsali ligovou prohru. "Nejvyšší porážka v mé trenérské kariéře," zlobil se kouč Viktor Vondra. A měl být proč naštvaný. Jeho svěřenci inkasovali od rozhodčích celkem 17 trestných minut!

Prvné úspěch v letošním ročníku zaznamenali junioři. Ti si ve třetím kole poradili s Kutnou Horou 8:4, pak ale nestačili na silné Kladno a prohráli 3:7. I tak je ale pohled na tabulku o něco optimističtější než po prvním turnaji.

Záchranu vybojovali starší žáci. Ti po dvou porážkách zabrali v boji o páté místo a béčko Vos deklasovali vysoko 14:4! Bohužel ani jedno vítězství si nepřipsaly mladší žákyně. I tak ale nasázely do sítě soupeřů celkem osm branek a i nadále budou pokračovat ve sbírání cenných zkušeností, aby na konci sezony všechny své soupeřky předčily!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
Wizards DDM Praha 10 - TJ SKV 8:2

Muži D:
TJ SKV - Gladiator Team Beroun 3:0
TJ SKV - FbK Buldoci Radotín B 2:4

Ženy B:
TJ SKV - FBC Texas sheriffs 4:1
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 7:4

Ženy C:
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 4:3
TJ SKV - FBC Žraloci Příbram 4:3

Junioři:
TJ SKV - FBC Foxconn Kutná Hora 8:4
TJ SKV - FBC Kanonýři Kladno 3:7

Starší žácI:
TJ SKV - BLACK ANGELS white 1:2
TJ SKV - FBC Kanonýři Kladno C 0:1
TJ SKV - FBK Vosy Praha B 14:4 

Mladší žákyně:
TJ SKV - Tatran Střešovice 2:16
TJ SKV - Herbadent Praha 11 SJM yellow 1:19
TJ SKV - ELITE PRAHA 3:11
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 2:11

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.